5. Stichting Zeeuwse Kunstenaars

Stichting Zeeuwse Kunstenaars

Opgericht in 1958 - opgeheven in 1969

Stichting Zeeuwse Beeldende Kunstenaars

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!
Louis Heijmans - Veere

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAmoeli29

Eindtijd 26-06-2022 om 20:14

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst