Gerard Schaperkotter (1914-2006) staand naakt 2x
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 48 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 10