Ari Stolk (1934-2017) Brandganzen
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 23 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150