Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Rue de Saules - Parijs
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 425