Anne Huitema (1941) Landschap met torens
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 45
1 bieding