Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 22 x 54.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 55