5. Young British Artists

Young British Artists

Young British Artists

Met de Young British Artists wordt een groep conceptuele beeldende kunstenaars bedoeld, die zich in met name Londen bevonden. Deze groep domineerde de jaren negentig van de vorige eeuw in de Britse kunst scene. De meeste kunstenaars van deze groep werden opgeleid aan de Goldsmith School van de University of London. De Young British Artists focussen zich vaak op de donkere aspecten van het hedendaagse leven, en ervaren stilistische invloeden vanuit het minimalisme en het conceptualisme.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Damien Hirst - On my way to work: gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
Damien Hirst - On my way to work: gesigneerd

Kunstboeken

Geplaatst doornvansambeek

Eindtijd 31-07-2022 om 20:05

Jaartal2001
TechniekHardcover
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiert kopen? Bied vanaf 525!
Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiert

Vinyl

Geplaatst doorFundgrube

Eindtijd 20-09-2022 om 19:22

Verzending Internationaal

Jaartal2011
TypeLP