Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Paarden
Bied mee
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 150