5. Zilver Internationaal

Zilver Internationaal

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Saara Hopea - Nuutajarvi 1404/SH105 kopen? Bied vanaf 50!
Saara Hopea - Nuutajarvi 1404/SH105

Glas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Eindtijd 14-08-2022 om 20:46

Jaartal1953
Afmetingen24.6 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht239 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker