5. Zilver Internationaal

Zilver Internationaal

Jens Quistgaard - Danish Design vintage kandelaar kopen? Bied vanaf 30!
Jens Quistgaard (1919-2008) Deens Danish Design vintage kandelaar
Afmetingen 1 x 12 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Nanna Ditzel - kinderstoel kopen? Bied vanaf 100!
Nanna Ditzel (1923-2005) Deens kinderstoel
Afmetingen 70.5 x 51 x 52 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Direct kopen