Jens Quistgaard (1919-2008)
Danish Design vintage kandelaar
| Afmetingen | 1 x 12 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

| Afmetingen | 70.5 x 51 x 52 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |