14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat

14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat kopen? Bied vanaf 195!
14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat kopen? Bied vanaf 195!14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat kopen? Bied vanaf 195!14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat kopen? Bied vanaf 195!14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat kopen? Bied vanaf 195!
  • Sieraden
Type kunstwerkSieraden
TechniekGoud
StijlAntiek
OnderwerpHanger
Afmetingen4 x 1.7 x 1.2 cm (h x b x d)
Gewicht4.32 gram
GemerktNederlands keur
14 karaats geelgouden hanger met een ovaal gefacetteerd geslepen granaat.

Totaal gewicht: 4.32 gram

Gehalte: 585/1000 Goud

Artikelnummer: G15555

Nederlands gekeurd

In goede conditie, een beetje gebruikt met kleine tekenen van slijtage. Voor eigen indruk, zie foto's.

Al onze artikelen worden aangetekend verzonden. U kunt het kavel ook afhalen in onze showroom te Klaaswaal. Mocht u specifieke wensen hebben  m.b.t.  verzending, kunt u via uw account contact met ons opnemen.
Tweedehands
Binnen Nederland € 8,45
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Sieraden

Alle sieraden (299)

Geplaatst door  Goudwisselkantoor
Lid sinds 2022
237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
1.7
4
1.2
Starttijd17-2-2024 om 11:06
Eindtijd3-3-2024 om 19:00
Openingsbod € 195
ObjectlocatieKlaaswaal,  Nederland