A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt - Verkocht

A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!

Verkoopprijs: € 14,00

A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!A. Dubois - twee Gres de Boufioulx art deco steengoed vazen - 1930's gemerkt kopen? Bied vanaf 14!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

België, 1930's

Twee interessante art deco A. Dubois Gres de Boufioulx steengoed vazen uit België - 1930's. Beide vazen zijn in goede comditie

1. Vaas met stilistische vogel en op de nadere zijde een ornament.

Hoogte ca. 25 cm
ø ca. 17 cm
gemerkt: Dubois en nummer

2. vaas met gestileerde bloem, tak en bladeren

Hoogte ca.t 23 cm
ø ca. 12,5 cm
Gemerkt met nummer

Antoine Dubois (1869-1949) was in 1920 een van de oprichters van de keramische fabriek 'La Ceramique Montoise' in Mons - België.
Het bedrijf had een prachtige productie van Art Deco-keramiek en won daarmee wereldwijde faam.

Het pakket wordt internationaal verzonden met track & trace-nummer

Ongespecificeerd

Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:14-01-2018 om 17:05
Eindtijd:18-01-2018 om 19:05
Vite1
16 jan. / 12:10
€ 14