Ad van Riel - Zonder titel (15/1)

Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!Ad van Riel - Zonder titel (15/1) kopen? Bied vanaf 80!
  • Ad van Riel (1959)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2015
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderij uit 2015. Acryl en olie op doek.
35 x 45 cm.  Zonder lijst, direct op te hangen.
Met aankoopgarantie
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,00