Ada Breedveld - Acryl op doek: Red Bow - 1993

Ada Breedveld - Acryl op doek: Red Bow - 1993 kopen? Bied vanaf 100!
Ada Breedveld - Acryl op doek: Red Bow - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Ada Breedveld - Acryl op doek: Red Bow - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Ada Breedveld - Acryl op doek: Red Bow - 1993 kopen? Bied vanaf 100!
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal1993
TechniekAcryl
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acyl op doek van Ada Breedveld uit 1993. Titel: Red Bow(rode strik). Afmetingen incl lijst: H64 x b49cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b45cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.  Onze voorkeur bij ingelijst werk gaat  uit naar het verzenden met een koerier i.v.m. de kwetsbaarheid van het doek. Voor Nederland zijn de kosten 32,50 euro. Voor België zijn de kosten 57,50 euro. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Op bijna alle schilderijen van Ada Breedveld (1944) komt een vrouw voor. Een volumineuze, immer tevreden glimlachende vrouw, omgeven door een steeds wisselend decor van decoratieve patronen. Deze motieven -zoals vissen, slangen, bloemen- symboliseren seksuele kracht, groei en vitaliteit. Het gaat er echter niet om ieder schilderij op symbolen te duiden. ​

Want één ding is direct duidelijk: deze vrouw is een vruchtbaarheidssymbool. Zij is sensueel, voluptueus, humoristisch, loyaal in vriendschap, soms wat eenzaam en triest, dan weer gezellig en sociaal. ​
De mysterieuze, in zichzelf gekeerde glimlach is het resultaat van zelfcontemplatie en beschouwing van de essentie van het vrouw-zijn in al haar facetten. Deze wordt vervolgens snel gerelativeerd door de aanwezige humor, zowel in de beeldtaal als in de vele woordspelingen die in de titels schuilen.​

Ada Breedveld (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  KiewitKunst
6150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (574)
49 cm
64 cm
45 cm
60 cm
Starttijd13-2-2024 om 12:52
Eindtijd26-2-2024 om 21:19
Openingsbod € 100
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland