Foussa Itaya - View of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Foussa Itaya (1919-1972) Frans Japans Uitzicht op Parijs
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Toyin Loye - Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek - kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Sam Middleton - Abstracte compositie (1965), gemengde techniek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 750!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Abstracte compositie (1965), gemengde techniek (mooi ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Ton Pape - compositie in zwart grijs en geel kopen? Bied vanaf 55!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands compositie in zwart grijs en geel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Sylwester Drost - Asteroid vaas, goud kopen? Bied vanaf 850!
Jan Sylwester Drost (1934) Pools Asteroid vaas, goud
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 850
Direct kopen
Georges Cheber - Clown met vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Georges Cheber (1926) Frans Clown met vrouw
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Reinier Lucassen - INIET kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands INIET
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Henc van Maarseveen - 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190) kopen? Bied vanaf 32!
Henc van Maarseveen (1926-2012) Nederlands 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 32
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Direct kopen
Krin Rinsema - in afwachting kopen? Bied vanaf 195!
Krin Rinsema (1947) Nederlands in afwachting
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Eric Claus - De wachter kopen? Bied vanaf 400!
Eric Claus (1936) Nederlands De wachter
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 5 cm (h x b x d)
€ 400
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Pat Andrea (1942) Nederlands Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Piet Dieleman - Drieluik I + II + III kopen? Bied vanaf 175!
Piet Dieleman (1956) Nederlands Drieluik I + II + III
Afmetingen 93 x 189 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 100!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gilbert & George - Side by Side, Gilbert & George, The Sculptors, Art for ALL kopen? Bied vanaf 140!
Gilbert & George Engels Side by Side, Gilbert & George, The Sculptors, Art for ALL
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 140
Direct kopen
Ketting van koraal, parels, git, rookkwarts, agaath en lavasteen kopen? Bied vanaf 400!
Ketting van koraal, parels, git, rookkwarts, agaath en lavasteen
Techniek Gemengd (Edel)
Afmetingen 10 x 31.5 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 340 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 400
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190 kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Ernst Marcus (1774-1826) Nederlands Vier etsen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Emil Schumacher - Hubbelratz kopen? Bied vanaf 250!
Emil Schumacher (1912-1999) Duits Hubbelratz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Engelmunduskerk Oud Velsen
Techniek Gouache
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Ignacio Agudo Agudo Clara (1880-1966) Spaans Bomenlandschap
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Flying Fish kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Flying Fish
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Onbekend - Ets Brugge "Quai Main d'Or" kopen? Bied vanaf 30!
Onbekend Ets Brugge "Quai Main d'Or"
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Hans Abbing - Zeer grote krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands Zeer grote krijttekening - 1992
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 114 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan Visser - Waterval Lauterbrunnen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Waterval Lauterbrunnen
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Maya Wildevuur - zeer grote aquarel: boeket - 1990 kopen? Bied vanaf 495!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands zeer grote aquarel: boeket - 1990
Techniek Aquarel
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jos van den Berg - Westerschelde, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Westerschelde, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Dirk Broeder - Boomstammen kopen? Bied vanaf 99!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Boomstammen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jan Poortenaar - Ets: De Waag, Amsterdam - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets: De Waag, Amsterdam - 1945
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!
Judith Rosema (1977) Nederlands Vogel in hand
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
David Granaat - Ets: paarden (Mustangs) kopen? Bied vanaf 49!
David Granaat (1914-2005) Nederlands Ets: paarden (Mustangs)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Marlene Dumas - 3 boeken: Suspect/Electa kopen? Bied vanaf 79!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands 3 boeken: Suspect/Electa
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!
Lothar Baumgarten (1944) Duits Diamond Frog
Techniek Offset
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Jan Montyn - Indochine 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Indochine 1974
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Lothar Baumgarten - Steel Arch kopen? Bied vanaf 25!
Lothar Baumgarten (1944) Duits Steel Arch
Techniek Offset
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Theo Tobiasse - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen