3. items
  5. Aftersale
Jef Snauwaert - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 200!

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen.

Jef Snauwaert (1949) Belgisch ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 96 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Richard Lee Barton - SUNSET (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 219!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans SUNSET (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen
Gijs Keizer - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 650!
Gijs Keizer (1933) Nederlands olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen 103 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Ruud Schoemaker - NIJLBAADSTER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 140!
Ruud Schoemaker (1959) Nederlands NIJLBAADSTER (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 43 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Rudi Bierman (1921-1972) Nederlands ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 56 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
André De Smedt - LANDSCHAP IN AVONDROOD kopen? Bied vanaf 100!
André De Smedt (1927) Nederlands LANDSCHAP IN AVONDROOD
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gijs Keizer - olieverf op doek | 'Grotwoning' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 650!
Gijs Keizer (1933) Nederlands olieverf op doek | 'Grotwoning' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Ruth Fischer - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Ruth Fischer (1913) Duits Nederlands ZONDER TITEL
Afmetingen 48 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Proostende vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Proostende vrouw
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jacques van Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacques van Mourik (1879-1971) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 127 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Richard Lee Barton - TREE FORMATION WITH SUNRISE kopen? Bied vanaf 399!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans TREE FORMATION WITH SUNRISE
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jannetje Prins - Olieverf op doek | 'Portret van een jonge vrouw' | 1932 kopen? Bied vanaf 250!
Jannetje Prins (1893-1980) Nederlands Olieverf op doek | 'Portret van een jonge vrouw' | 1932
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Anke Labrie (1948) Nederlands HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 129
Direct kopen
Cecile Di Sarro - ESPERANZA (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 198!
Cecile Di Sarro (1966) Frans ESPERANZA (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 109 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 198
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Danseres kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Danseres
Afmetingen 180 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Yon Nicolas - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 349!
Yon Nicolas (1935) Nederlands ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 135 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Richard Lee Barton - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 229!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Direct kopen
John Lie a Fo - gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 325!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gouache
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 350!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Marilyn Monroe
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Paul Nassenstein - Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes kopen? Bied vanaf 100!
Paul Nassenstein (1966) Nederlands Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Horen zien en zwijgen
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jacques Soler - Olieverf op paneel, Zonder titel (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Jacques Soler Nederlands Olieverf op paneel, Zonder titel (Zeer Groot)
Afmetingen 122 x 183 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Jörg Remé - Olieverf op doek - 1969(groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Afmetingen 124.5 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Rustende vrouw kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Rustende vrouw
Afmetingen 75 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Wim Kersten - Geen titel! kopen? Bied vanaf 100!
Wim Kersten (1908-1974) Nederlands Geen titel!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 100
Direct kopen
Gerard Bijnens - Geel kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands Geel
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Willem Brunet de Rochebrune - Eigenzinnige abstractie kopen? Bied vanaf 100!
Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) Eigenzinnige abstractie
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek | 'Vis in zwart' kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek | 'Vis in zwart'
Afmetingen 94 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Carole CARPIER - URBAN GLORY kopen? Bied vanaf 319!
Carole CARPIER (1978) Frans URBAN GLORY
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 319
Direct kopen
Rudi Polder - Luministisch landschap kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Luministisch landschap
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK kopen? Bied vanaf 750!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Carole CARPIER - COUNTRYSIDE V kopen? Bied vanaf 100!
Carole CARPIER (1978) Frans COUNTRYSIDE V
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Gerard Strik - Geen titel (groot) kopen? Bied vanaf 670!
Gerard Strik (1960) Nederlands Geen titel (groot)
Afmetingen 180 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 670
Direct kopen
Gerard Strik - Geen Titel (groot) kopen? Bied vanaf 620!
Gerard Strik (1960) Nederlands Geen Titel (groot)
Afmetingen 150 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 620
Direct kopen
Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Ardennen2
Techniek Acryl
Afmetingen 107 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Gerard Strik - Zonder Titel (Groot!) kopen? Bied vanaf 610!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder Titel (Groot!)
Afmetingen 140 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 610
Direct kopen
Joke Maan - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Joke Maan (1945) Nederlands Bloemstilleven
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Leontine Hesselmann - No. 9 kopen? Bied vanaf 100!
Leontine Hesselmann (1945) Nederlands No. 9
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ton Klop - For men who know style kopen? Bied vanaf 150!
Ton Klop (1939) Nederlands For men who know style
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Volle bekers kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Volle bekers
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Direct kopen
Etienne Mathieu Berenos - L-Vorm rood/blauw kopen? Bied vanaf 150!
Etienne Mathieu Berenos (1945) Nederlands L-Vorm rood/blauw
Techniek Collage
Afmetingen 101 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 995!
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Anita de Harde - In gedachte kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands In gedachte
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot kopen? Bied vanaf 450!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot
Afmetingen 175 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Passing By kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Passing By
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen