Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst

Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1967
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen91.4 x 91.4 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Iconische zeefdruk van Marilyn, naar een publiciteitsfoto voor de film Niagara uit 1953.

Het werk is niet gesigneerd of genummerd, maar is wel aan de achterzijde postuum voorzien van de estate-stempel, de stempel van de Andy Warhol Foundation for the Visual Arts. Deze "printer proofs" waren een referentie voor de eigenlijke druk, en werden gebruikt voor exposities en ter promotie van de serie. Aangezien het een drukproef is, kunnen er kleine verschillen, beschadigingen en / of vlekjes (van de drukprocessen) zijn.

Het werk is ingelijst in een verdiepte massief houten lijst onder uv-werend plexiglas.

Literatuur voor de oorspronkelijke druk uit 1967: FS II.29 Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné. F. Feldman and J. Schellmann. 4th edition second printing 2015.

NOTA BENE :
Werken zijn afkomstig uit de verhuur, lijst kan kleine beschadigingen hebben.
Levertijd 2-4 weken
NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Andy Warhol (1928-1987)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
100 cm
100 cm
91.4 cm
91.4 cm
Starttijd19-3-2024 om 19:58
Eindtijd1-4-2024 om 22:52
Openingsbod € 2.390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland