Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst

Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1981
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen96.5 x 96.5 cm (h x b)
Incl. lijst107 x 107 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige zeefdruk “The Witch” van Andy Warhol, in een mooie brede lijst.

The Witch is een van de tien zeefdrukken uit de Myths-portfolio van de kunstenaar, uit 1981.

De print is ingelegd met Diamond dust, een speciale druktechniek waardoor er glinsters in de lijnen zijn meegenomen, wat een zeer bijzonder effect geeft. Zie details.

Het werk is een printer proof. Dit betekent dat het niet gesigneerd of genummerd is. Deze "printer proofs" waren een referentie voor de eigenlijke druk, en werden gebruikt voor exposities en ter promotie van de serie. Deze zeefdruk is uitgegeven bovenop de editie van 200 stuks. Het werk is aan de achterzijde voorzien van de stempel van de uitgever Ronald Feldman Fine Arts, Inc., New York, en heeft ook de droogstempel van de drukker Rupert Jasen Smith, New York.

Het werk is ingelijst in een fraaie brede wit gelakte houten lijst onder uv-werend plexiglas.
Maat ca.107x107 cm

In Myths, een portfolio van 10 zeefdrukken uit 1981, behoudt Warhol zijn liefde voor celebrities. Maar wel op een andere manier. De onderwerpen zijn wereldwijd erkende culturele iconen zijn, hoewel deze hier afkomstig zijn uit geliefde fantasie verhalen en folklore, allemaal op grote schaal gepopulariseerd via de media. Zo laat Warhol via zijn kunstwerken zien dat iedereen, echt of denkbeeldig, een beroemdheid kan zijn.

Inbegrepen in de serie zijn personages waar kinderen van houden, zoals Superman, Mickey Mouse en Santa Claus, evenals fictieve figuren als Dracula, The Wicked Witch of the West, Uncle Sam en Mammy.

Literatuur : FS II.266 Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné. F. Feldman and J. Schellmann. 4th edition second printing 2015

Werken zijn afkomstig uit de verhuur, lijst kan kleine beschadigingen hebben.

Levertijd 2-4 weken
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Andy Warhol (1928-1987)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
107 cm
107 cm
96.5 cm
96.5 cm
Starttijd19-3-2024 om 19:59
Eindtijd1-4-2024 om 22:56
Openingsbod € 2.390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland