Antoine Calbet - La belle endormie

Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!
Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!Antoine Calbet - La belle endormie kopen? Bied vanaf 50!
  • Antoine Calbet (1860-1944)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige kleurengravure van de Franse kunstenaar Antoine Calbet (1860-1944). Hij was een leerling van Alexandre Cabanel en Emile-François Michel en studeerde ook bij de genreschilder Edouard Antoine Marsal. In 1880 maakte hij zijn debuut op de Salon de la Société des Artistes Français en tot 1940 nam hij deel aan de Parijse Salons.

Calbet was zowel een begenadigd aquarellist als een portret- en genreschilder en had een bijzondere voorliefde voor studies van loom vrouwelijk naakt. Hij werkte ook als decoratieschilder en rekende tot zijn openbare opdrachten de decoratie van verschillende theaters, evenals het buffetrestaurant in het Gare de Lyon in Parijs en het restaurant La Grande Taverne in Dijon, waarvoor hij een Scène de Brasserie schilderde.

Antoine Calbet is vandaag de dag misschien bekend om zijn boekillustraties, nadat hij de opdrachten van de Tsjechische kunstenaar Ludek Marold had overgenomen toen deze terugkeerde naar Praag. Tot de door Calbet geïllustreerde werken behoorden edities van Madame Neigeon van Emile Zola, Bel ami van Guy de Maupaussant, Bekentenissen van Jean-Jacques Rousseau en Fêtes galantes van Paul Verlaine.

Hij leverde ook illustraties voor korte verhalen in tijdschriften, zoals Le veuvage de Shéhérazade van Henri de Régnier, gepubliceerd in het kerstnummer van 1925 van L'Illustration. In 1909 werd een tentoonstelling van Calbets tekeningen en aquarellen gehouden in de Galerie Georges Petit in Parijs en in 1932 in de Galerie Graat in Parijs.

Afmetingen: 27x34cm en met lijst 34x45x2cm

Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500 euro.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00
Naar België € 15,00

Antoine Calbet (1860-1944)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hoogenbosch67
Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
45 cm
34 cm
34 cm
27 cm
Starttijd26-3-2024 om 8:28
Eindtijd31-3-2024 om 20:22
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBrasschaat,  Nederland