Arnout van Gilst - B9401 - Interieur

Arnout van Gilst - B9401 - Interieur kopen? Bied vanaf 125!
Arnout van Gilst - B9401 - Interieur kopen? Bied vanaf 125!Arnout van Gilst - B9401 - Interieur kopen? Bied vanaf 125!Arnout van Gilst - B9401 - Interieur kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Arnout van Gilst (1898-1981)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A. van Gilst, onderwerp: interieur, olieverf op doek, doekmaat: 50x40, lijstmaat: 61x51, r.o. gesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, lichte krassen, gaatje rechtsboven. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Arnout van Gilst (1898-1981)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
51 cm
61 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:13-09-2019 om 12:56
Eindtijd:20-09-2019 om 11:27
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier