Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker

Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!
Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!Atelier Primavera au Printemps - **Prijs Verlaagd** Aardewerk vaas, Longwy, witte craquelé glazuur blauw masker kopen? Bied vanaf 275!
  • Atelier Primavera au Printemps (1912-1972)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Afmetingen 29 x 22 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Aardewerk vaas versierd met witte craquelé glazuur en in
blauw een afbeelding van een gezicht, uitvoering Longwy
- Atelier Primavera / Frankrijk ca.1925

Prachtige vaas van Longwy voor Atelier Primavera au Printemps. Vaas is ongeveer 100 jaar oud en in prachtige conditie. Op de standring enkele sporen van fabricage.
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Zie omschrijving.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 40,00