Aubrey Beardsley - Black Cape - Verkocht

Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!
Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!Aubrey Beardsley - Black Cape kopen? Bied vanaf 50!
  • Aubrey Beardsley (1872-1898)
TypeAffiches
Jaartal1973
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 cm x 68 cm (h x b)
Deze originele vintage poster van  Black Cape van Aubrey Beardsley is in een werkelijk hele goede conditie
Met veel moeite zijn nog gaatjes te ontdekken in de hoeken waarmee hij ooit ( een paar jaar ) opgeprikt is geweest
Gedrukt op een soort pakpapier
Erg decoratief

Een originele Scandecor-poster (27 "x 39") van "The Black Cape" door de Victoriaanse kunstenaar Aubrey Beardsley (oorspronkelijk gemaakt om Oscar Wilde's "Salome" te illustreren) gemaakt eind 19e eeuw. Het Zweedse bedrijf Scandecor werd opgericht in 1967 en groeide uit tot een van 's werelds grootste posterbedrijven. Ze specialiseerden zich in het leveren van posters aan studenten en de jeugd van de dag. De fantasiefiguren van Beardsley bleken populair in de jaren 70 en deze poster werd gedrukt in 1973.

Aubrey Beardsley (1872-1898)

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  IngridVolkersz

Lid sinds 2017
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
68 cm
99 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 14:48
Eindtijd:02-10-2022 om 22:02
Royaernouts
02 okt. / 21:57
€ 50