Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y

Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!
Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!Banksy - Twee ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y kopen? Bied vanaf 795!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerk Vinyl
Jaartal 2008
Type Overig
Set van 2 ingelijste werken : Record “WARRIOR SOUL” + GRAFFITI- sticker 016/BNK/5Y

Ingelijste Record “WARRIOR SOUL - Destroy the war machine”
Cover Design van Banksy

Limited Edition van 333 wereldwijd
Dit is nummer 176 / 333
Uitgebracht in 2016
by Night Of The Vinyl Dead Rec.,
under license by Kory Clarke.

De record is professioneel fraai ingelijst
in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve zwart houten lijst , handgemaakt in Nederland
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat : 44 x 89 x 4 cm

Conditie van Cover & Vinyl : NEAR MINT / M-
De beoordeling van records gebeurt op basis van de toestand vinyl - niet op de cover.
In goede staat

Foto's maken deel uit van conditie beschrijving

Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan

HIERBIJ :

Banksy GRAFFITI - 016/BNK/5Y Sticker

--- AUTHORISED GRAFFITI AREA ---
Zeldzame Banksy-sticker welke doet denken aan een Brits verkeersbord.
Text onderin : “BY ORDER NATIONAL HIGHWAYS AGENCY/APPLIES TO STICKERED SURFACES ONLY/EU DIRECTIVE/016/BNK/5Y”

Uitgebracht ca 2004 door Pictures On Walls (POW).
Gedrukt op Starliner papier,
Met Fasson-Crack Back
Sticker is nog in tact
Let op : achterkant van de sticker (met deze info) zichtbaar door venster

Zowel Record als sticker zijn gebruikt voor tentoonstellingen doeleinden
Sticker is opnieuw ingelijst

De “sticker” is professioneel fraai ingelijst
Zwevend in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout
In exclusieve wit houten lijst / handgemaakt in Nederland
Maat lijst : 44 x 34 x 4,5 cm

Werken zijn in goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

Het werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Altijd met track&trace

Aangeboden inclusief dure verzendkosten (zijn 2 pakketten)

Werken zijn in goede conditie

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending