Bredemeijer Hilversum Design - Duet Bella Theepot met bruin beslag - 21e eeuw - Verkocht

Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!
Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!Bredemeijer Hilversum Design -  Duet Bella  Theepot met bruin beslag - 21e eeuw kopen? Bied vanaf 29!
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Fantastisch tijdloos ontwerp geinspireerd door de art deco periode, vervaardigd en ontworpen door Bredemeijer Hilversum.

Een zeer nette staat en zondermeer meteen te gebruiken.

Dit ontwerp is in diverse varianten uitgevoerd. Deze versie met bruin beslag wordt inmiddels niet meer gemaakt en is zeer gezocht.

• Inhoud: ca. 1,2 liter
• Hoogte: ca. 18 cm
• ø ca. 15 cm
• Dubbelwandig

Gemerkt aan de onderzijden met het logo en de naam Bredemeijer

Ongespecificeerd

Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:15-01-2018 om 19:55
Eindtijd:19-01-2018 om 19:55
Biedingen (5)
koosb
19 jan. / 12:48
€ 49
Aapeloekie
19 jan. / 12:48
€ 44
koosb
19 jan. / 12:47
€ 39
Aapeloekie
19 jan. / 12:47
€ 34
koosb
18 jan. / 12:31
€ 29