CLAUS COSTA - Gemengde Techniek op Canvas - HAPPY PIGGY" - 2010

CLAUS COSTA - Gemengde Techniek op Canvas - HAPPY PIGGY" - 2010 kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 299,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  claud

94 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Kunstenaar : CLAUS COSTA

Titel : Happy Piggy ""

Gemengde Techniek op Canvas

Formaat : 140 x 65 cm

GESIGNEERD en Gedateerd 2010

Conditie : in perfecte staat

Verzenden mogelijk, of ons advies afhalen in de Gallery

Ongespecificeerd

Geplaatst door  claud

94 verkochte items

Dit item is verkocht voor 299,00

Starttijd:21-01-2014 om 22:04
Eindtijd:26-01-2014 om 22:04

Biedingen (1):

mhesseling
24 jan. / 15:46
€ 299