Corneille - Femme, chat et masque.

Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1988
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Schitterende originele poster van Corneille, uitgegeven door drukkerij Desjobert in Parijs ter gelegenheid van de uitgave van Marcel Paquet’s boek Corneille, de sensualiteit van het gevoelige’ in de collectie ‘Philosophy of the Arts’. Zijn werken doordrenkt van lyriek, de vrouw (de aarde), de vogel ( mannelijk element), de zon en de slang ( symbolen van het vrouwelijke en mannelijke geslacht). Eyecatcher ingelijst met/zonder passe-partout. Paar kleine vouwen in papier.
Paar kleine vouwen in papier.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schilde, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20