Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1900 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 29.8 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 850 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
In volledig intacte staat. Geen stukken af. Portieux staat op onderkant,mee geperst. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlaar, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||||
Garantie | |||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | BERLAAR, België |
Starttijd | 8-2-2022 om 12:27 |
Eindtijd | 22-2-2022 om 21:52 |