Flex stoel van Gerd Lange voor Thonet - Verkocht

Flex stoel van Gerd Lange voor Thonet kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

  • Gerd Lange
Type kunstwerkGlas / Keramiek

Flex stoel van Thonet.
Ontwerp van Gerd Lange
Hoogte 78.5 cm

In goede staat, met aparte grafische bekleding.
Poten zijn van hout en de kuip van de stoel is gemaakt van polypropyleen.
Onderop is de stoel uitgebreid gemerkt met informatie over ontwerper en maker.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Deze stoel wordt niet verzonden, alleen af te halen in Loosdrecht bij Hilversum.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Gerd Lange

Geplaatst door  Obe
594 verkochte items