FA. (2)

Hans Noordhoff - Zonder titel

Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Hans Noordhoff (1943)
Jaartal2000
DragerKarton
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 36 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk zit in een wissellijst achter glas.

Hans Noordhoff (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
50 cm
70 cm
36 cm
60 cm
Starttijd:19-02-2022 om 11:57
Eindtijd:28-02-2022 om 21:04
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België