Prachtige houtdruk van de hand van Suzuki Harunobu. Dit betreft een afbeelding van een mogelijke hofdame die aan het schrijven is (kalligrafie) aan een tafel.
Prachtige kleine prent in een mooie simpele lijst. In de lijst (zie foto's) zit de prent in een passe partout. De originele druk (zie bron) is van 1770 dus kort voor het overlijden van Harunobu. Ik ga er dus vanuit dat dit een herdruk is uit begin 19e eeuw. Het is sowieso geen druk uit 1770, maar de datum van herdruk is slecht te achterhalen. De druk is wel op dunner, niet modern, papier.
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Goed
Goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 40,00