Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek - Verkocht

Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 35,00

Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!Henk Hofstra, schaal, door Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lapwingwjuk

9 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Fraai gedecoreerde (fruit)schaal met decoratie van Henk Hofstra, rechtsonder gesigneerd.

Deze Friese kunstenaar is geboren in 1952 in Terwispel.

Materiaal: geglazuurd aardewerk, in onbeschadigde staat.

Onderop gemerkt: specially made for Friesland foods by Henk Hofstra, Schoonhoven keramiek Holland.

Formaat: 27 x 27 cm.

Zal goed verpakt worden verzonden.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lapwingwjuk

9 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-07-2016 om 12:11
Eindtijd:03-08-2016 om 20:11
Biedingen (4)
Doudou
02 aug. / 21:16
€ 35
TH8585_hb
01 aug. / 21:49
€ 30
Doudou
31 jul. / 21:31
€ 25
TH8585_hb
29 jul. / 23:07
€ 20