Litho gedrukt in sanguine. In de steen gesigneerd linksonder. Beeldmaat 29 x 18 cm. Bladmaat 35 x 25,5 cm. Losbladig. Jan Sluijters werd geboren te Den Bosch op 17 december 1881 en overleed te Amsterdam op 8 mei 1957. Opleiding aan het Rijksinstituut voor Tekenonderwijzers te Amsterdam, de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam en de School voor nuttige en beeldende kunst te Den Bosch. Leerling van August Allebé en Nicolaas van der Waay. Lid van o.a. Arti et Amicitiae, Sint Lucas, Pulchri Studio en de Académie Royale te Brussel.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Goed
Lichte vouw/kreuk in het papier buiten de afbeelding.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra