Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls

Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!
Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!
  • Jan Veth (1864-1925)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1896
Techniek Litho
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Onderwerp:
Jozef Israëls (1824-1911), een prominente Nederlandse schilder en wordt beschouwd als de nestor van de Haagse School.
Kunstenaar:
Jan Veth (1864-1925), zelf ook een bekend portrettist.
Techniek:
Lithografie.
Datum:
Deze is vermeld in de afbeelding 1896
Een aanwezig voorblad vermeld Jan Veth, Bussem bie Amsterdam en de datum tevens de verwijzing naar de collectie van de Duitse Fotograaf H.W Muller
dit voorblad heeft in de linker boven hoek een scheutje. het litho is in goede staat,
vol blad geen bijzonderheden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland