Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas - Verkocht

Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 90!
Design

Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 90!Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 90!Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 90!
  • Jean Maurice Petizon (1855-1922)
Type kunstwerk Design
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Tin
Stijl Art Deco
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 34 x 16 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 2100 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Puur tin!!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostakker, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20

Jean Maurice Petizon (1855-1922)

Frans Frans

Geplaatst door  Diwen
Lid sinds 2023
2 verkochte items
16
34
14