Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau

Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!
Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!
  • Karl Schmoll von Eisenwerth (1879-1948)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1900
Stijl Jugendstil
Afmetingen 13 x 11 cm (h x b)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Goede conditie met één kleine chip aan de  de voetrand,vrijwel niet zichtbaar.

13 cm hoog

Vaas van paars irriserend glas met een prachtige geemailleerde versiering van anemonen
Een mond in geslingerde bloemvorm

Jugendstil

Gemerkt onder op de bodem: 4S.T S69

Referentie: Das Passauer Glasmuseum
                           Das Boemische Glass, Band V , 1995 ; Jugendstil in Bayern und Schlesiën

kleine chip voetrand
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00