Mooie ets van Kees van Dongen. Deze ets is gedrukt op Oranje Japon papier en op Cremé Japon papier. De ets behoorde tot de Luxe editie van het boek Ed. des Courieres, dat werd uitgegeven 95 jaar geleden in 2020.
Gesigneerd in de etsplaat midden boven.
De bijzonderheid aan dit werk is dat het papier niet verkleurd is.
Nr 113 van 200 exemplaren.
Zit ingelijst in een houten lijstje.
Wordt veilig verpakt en verzonden, maar met glas heeft ophalen de voorkeur.
Goed
zit een klein vlekje op de onderste dame haar been.
Tot 10 kg.
€ 11,00