Krosno - Octopus Vaas

Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!

Krosno - Octopus Vaas

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!Krosno - Octopus Vaas kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  nikobernard
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
  • Krosno (1923)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1923
StijlArt Deco
Afmetingen25 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GemerktOngesigneerd
Ontwerp van de kunstenaar Krosno (1923).

"Octopus vaas met 7 tentakels in turquoise groen en witte glazen kelk".

Gave vaas, art deco, in de kleuren wit en groen.

Krosno (1923)

Alle items van deze designer Geplaatst door  nikobernard
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
14
25
14

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-07-2020 om 16:00
Eindtijd:06-08-2020 om 20:00

Biedingen (1):

Bruers48930
23 jul. / 22:33
€ 55