3. items
  5. Land

Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Maagdeneilandbewoner.

René Genis - la coque bleu kopen? Bied vanaf 50!
René Genis (1922-2004) Frans Maagdeneilandbewoner la coque bleu
TechniekLitho
Afmetingen57 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50