3. items
  5. Land

Argentinië Argentinië

Kunst uit Argentinië – ontdek werken van Argentijnse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Argentinië. Hier vindt u werken van Argentijnse kunstenaars die afkomstig zijn uit Argentinië of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Argentinië staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Argentinië.

Bekijk het aanbod van Argentijnse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Hugo Demarco - "Relation couleur" Auflage von 200 - signiert - (75 x 75 cm) kopen? Bied vanaf 300!
Hugo Demarco (1959) Argentijns "Relation couleur" Oplage van 200 - gesigneerd - (75 x 75 cm)
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jack Vanarsky - Litho uit derriere le miroir kopen? Bied vanaf 49!
Jack Vanarsky (1936-2009) Argentijns Litho uit derriere le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Direct kopen
Miguel d'Arienzo - Giclée, Leda / Paint a future - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Miguel d'Arienzo (1950) Argentijns Giclée, Leda / Paint a future - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Ruben Herrera - Compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Ruben Herrera (1943) Argentijns Compositie, zeefdruk
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Charles Laborde - The Wicked Shall Be Turned Into Hell kopen? Bied vanaf 200!
Charles Laborde (1886-1941) Frans Argentijns The Wicked Shall Be Turned Into Hell
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen