3. items
  5. Land

Australië Australië

Kunst uit Australië – ontdek werken van Australische kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Australië. Hier vindt u werken van Australische kunstenaars die afkomstig zijn uit Australië of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Australië staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Australië.

Bekijk het aanbod van Australische kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Charles Wilson - Candelabra kopen? Bied vanaf 115!
Charles Wilson (1968) Australisch Candelabra
Afmetingen 18.5 x 43.5 x 43.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 115
Gloria Petyarre - Mountain Devil Lizard kopen? Bied vanaf 995!
Gloria Petyarre (1942-2021) Australisch Mountain Devil Lizard
Afmetingen 56 x 102 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Charles Wilson - Candelabra kopen? Bied vanaf 99!
Afmetingen 18 x 43.5 x 43.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 99
Direct kopen
Brian Engris - Zwaar Bronzen Beeld kopen? Bied vanaf 250!
Brian Engris (1943) Australisch Zwaar Bronzen Beeld
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 20 x 17 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Glenn Sorensen - "Reproductie Buddha" - zeefdruk 2008 - (Annet Gelink gallery) kopen? Bied vanaf 65!
Glenn Sorensen (1968) Australisch "Reproductie Buddha" - zeefdruk 2008 - (Annet Gelink gallery)
Afmetingen 41 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Glenn Sorensen - "Jean" kopen? Bied vanaf 1200!
Glenn Sorensen (1968) Australisch "Jean"
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Direct kopen