Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Australisch.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 93 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Portfolio |
Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |