Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Boliviaanse.
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 85.5 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 86.5 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |