3. items
  5. Land

Chili Chili

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Chileens.

Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Roberto Matta - original pastel - with CoA kopen? Bied vanaf 3950!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens original pastel - with CoA
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.950
Carlos Catasse - Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT! kopen? Bied vanaf 430!
Carlos Catasse (1944-2010) Chileens Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT!
Afmetingen130 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430