3. items
  5. Land

Chili Chili

Kunst uit Chili – ontdek werken van Chileense kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Chili. Hier vindt u werken van Chileense kunstenaars die afkomstig zijn uit Chili of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Chili staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Chili.

Bekijk het aanbod van Chileense kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Roberto Matta - Litho: pour Jorn - 1976 kopen? Bied vanaf 199!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Litho: pour Jorn - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Mario Toral - Lithographie - Limitierte Auflage - signiert - (75 x 55 cm) kopen? Bied vanaf 99!
Mario Toral (1934) Chileens Lithografie - Beperkte oplage - gesigneerd - (75 x 55 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ricardo Mesa - Dikke Dame kopen? Bied vanaf 30!
Ricardo Mesa (1931-2000) Chileens Dikke Dame
Afmetingen 13 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Freddy Flores Knistoff - 2018-1 kopen? Bied vanaf 80!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens 2018-1
Techniek Acryl
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Freddy Flores Knistoff - 2018-2 kopen? Bied vanaf 80!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens 2018-2
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen