3. items
  5. Land

Colombia Colombia

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Colombiaans.

Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 25!
Heriberto Cogollo (1945) Colombiaans Stijgerend paard
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25