3. items
  5. Land

Colombia Colombia

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Colombiaans.

Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 25!
Heriberto Cogollo (1945) Colombiaans Stijgerend paard
TechniekLitho
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25