Anton Vrede (1953)
olifant
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40