3. items
  5. Land

CuraçaoCuraçao

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Curaçaose.

Er worden 5 kunstwerken aangeboden
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Anton Vrede - Up & Down kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede - Up & DownGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Vrede - Trust no man kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede - Trust no manGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!
Anton Vrede - Hope for HappinessGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBarthem

Jaartal1995
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst