Vladimir Titov (1950) Druppels
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83 x 123 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300