3. items
  5. Land

Ethiopië Ethiopië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Ethiopisch.

Ethiopie - 220432 - Large Tribal Used African Ethiopian Amhara shield - Ethiopie kopen? Bied vanaf 395!
Ethiopie Ethiopisch 220432 - Large Tribal Used African Ethiopian Amhara shield - Ethiopie
TechniekOverig
Afmetingen54 x 54 x 12 cm (h x b x d)
€ 395
Karl-Heinz Hansen-Bahia - Holzschnitt „Interieur mit einheimischer Frau“, hergestellt für ARTA im Jahr 1963, signiert kopen? Bied vanaf 38!
Karl-Heinz Hansen-Bahia (1915-1978) Ethiopisch Braziliaans Duits In 1963 voor ARTA gemaakte Houtsnede "Interieur met inheemse vrouw" gesigneerd
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38