Nanny Still (1926-2009) 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland
Bied mee
Afmetingen | 17 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 50
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Fins.
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 39 x 39 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 45 x 34 x 56.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 28 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 17 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Afmetingen | 14 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 18 x 6.5 cm (h x b) |
Gewicht | 660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 7 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |