3. items
  5. Land

Finland Finland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Fins.

Nanny Still - 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland kopen? Bied vanaf 50!
Nanny Still (1926-2009) Fins 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland
Afmetingen17 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Nanny Still - Saturnus vazen kopen? Bied vanaf 50!
Nanny Still (1926-2009) Fins Saturnus vazen
Afmetingen16 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Eero Aarnio - Magis de Puppy kopen? Bied vanaf 90!
Eero Aarnio (1932) Fins Magis de Puppy
Afmetingen45 x 34 x 56.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90
Arabia - Gustaf Nyholm - Aphrodite in wit glanzend porselein kopen? Bied vanaf 125!
Arabia (1873) Fins Gustaf Nyholm - Aphrodite in wit glanzend porselein
Afmetingen28 x 10 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 125
Oiva Toikka - Vliegenvanger kopen? Bied vanaf 125!
Oiva Toikka (1931-2019) Fins Vliegenvanger
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Nuutajarvi - Flora - glazen pitcher kopen? Bied vanaf 55!
Nuutajarvi (1793) Fins Flora - glazen pitcher
Afmetingen25 x 17 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Eero Aarnio - Magis puppy kopen? Bied vanaf 90!
Eero Aarnio (1932) Fins Magis puppy
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal kopen? Bied vanaf 55!
Tauno Wirkkala Fins Revontulet schaal
Afmetingen14 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 55
Timo Sarpaneva - Devils Fist - glasobject kopen? Bied vanaf 95!
Timo Sarpaneva (1926-2006) Fins Devils Fist - glasobject
Afmetingen18 x 6.5 cm (h x b)
Gewicht660 g
GesigneerdOngemerkt
€ 95
Nuutajarvi - KAJ Franck - 2 glazen schalen kopen? Bied vanaf 50!
Nuutajarvi (1793) Fins KAJ Franck - 2 glazen schalen
Afmetingen7 x 12 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50