3. items
  5. Land

Griekenland Griekenland

Kunst uit Griekenland – ontdek werken van Griekse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Griekenland. Hier vindt u werken van Griekse kunstenaars die afkomstig zijn uit Griekenland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Griekenland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Griekenland.

Bekijk het aanbod van Griekse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot kopen? Bied vanaf 450!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot
Afmetingen 200 x 130 cm (h x b)
€ 450
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot kopen? Bied vanaf 500!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot
Afmetingen 175 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
€ 450
Direct kopen
Afmetingen 180 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Alexandre Fassianos - unbekannt kopen? Bied vanaf 940!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 940
Direct kopen
Alexandre Fassianos - Le rêve du couple kopen? Bied vanaf 640!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks De droom van het stel
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 640
Direct kopen
Alexandre Fassianos - Le rêve du couple kopen? Bied vanaf 370!
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 370
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!)
Afmetingen 200 x 185 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Direct kopen
Michiel Molenaar - Kat en Vogels kopen? Bied vanaf 75!
Michiel Molenaar (1963) Nederlands Grieks Kat en Vogels
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen