3. items
  5. Land

Griekenland Griekenland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Grieks.

Alexandre Fassianos - le rencontre kopen? Bied vanaf 750!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks de bijeenkomst
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Alexandre Fassianos - unbekannt kopen? Bied vanaf 750!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks onbekend
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Angelos Tassopoulos - Fluisteringen van de tijd kopen? Bied vanaf 175!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Fluisteringen van de tijd
TechniekMonotype
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Michiel Molenaar - Cats and bird kopen? Bied vanaf 25!
Michiel Molenaar (1963) Nederlands Grieks Cats and bird
Afmetingen62 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25