3. items
  5. Land

Griekenland Griekenland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Grieks.

Alexandre Fassianos - le rencontre kopen? Bied vanaf 730!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks de bijeenkomst
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 730
Lefteris Olympios - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Lefteris Olympios (1953) Cypriotisch Grieks Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100