Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Griekenland. Hier vindt u werken van Griekse kunstenaars die afkomstig zijn uit Griekenland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.
Kunst uit Griekenland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Griekenland.
Bekijk het aanbod van Griekse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!
Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 230 x 210 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 130 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 175 x 180 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 180 x 175 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 67 x 52.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 68 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 185 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 76 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |