3. items
  5. Land

Haïti Haïti

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Haïtiaans.

Galland Semerand - Het huis kopen? Bied vanaf 55!
Galland Semerand (1953) Haïtiaans Het huis
Afmetingen30 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Abelard Gesner - Ingelijst, Olieverf op doek , Vogels – Naïeve kunst - Lijst, 50 x 61 cm kopen? Bied vanaf 350!
Abelard Gesner (1922) Haïtiaans Ingelijst, Olieverf op doek , Vogels – Naïeve kunst - Lijst, 50 x 61 cm
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jacques-Richard Chery - “ Hunger Misereor Tuch “ kopen? Bied vanaf 99!
Jacques-Richard Chery (1928) Haïtiaans “ Hunger Misereor Tuch “
Afmetingen82 x 122 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99