3. items
  5. Land

India India

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indiaas.

Vinayak V Godkar - Meeting Point kopen? Bied vanaf 1400!
Vinayak V Godkar (1953) Indiaas Meeting Point
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 81 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400