3. items
  5. Land

IndiaIndia

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indiaas.

Er worden 6 kunstwerken aangeboden
Prarthana Modi - Foto op dibond, Evolution Badami kopen? Bied vanaf 50!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Evolution BadamiFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
IngelijstDibond
Prarthana Modi - Foto op dibond, Nandi & Priest, Narthamalai Tanjore 2014 kopen? Bied vanaf 50!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Nandi & Priest, Narthamalai Tanjore 2014Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Prarthana Modi - Foto op dibond, Long walk Thanjavur Tanjore 2014 kopen? Bied vanaf 50!
Prarthana Modi - Foto op dibond, Long walk Thanjavur Tanjore 2014Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen25.5 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Shahid Parvez - Together kopen? Bied vanaf 35!
Shahid Parvez - TogetherGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPjotter5
Jaartal2006
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

P. Mansaram - Ets: Amsterdam in Autumn - 1964 kopen? Bied vanaf 45!
P. Mansaram - Ets: Amsterdam in Autumn - 1964Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kaiko Moti - abstrakt (r2) kopen? Bied vanaf 30!
Kaiko Moti - abstrakt (r2)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst