Lies Cosijn (1931-2016) steengoed kom
Bied mee
Afmetingen | 10 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 250
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indonesisch.
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 155 x 120 x 0.2 cm (h x b x d) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 85 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 35 x 40 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 34 x 16 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |