3. items
  5. Land

Indonesië Indonesië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indonesisch.

Lies Cosijn - steengoed kom kopen? Bied vanaf 250!
Lies Cosijn (1931-2016) Nederlands Indonesisch steengoed kom
Afmetingen10 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ciska Kok - 1942 kopen? Bied vanaf 50!
Ciska Kok (1942) Nederlands Indonesisch 1942
Afmetingen20 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anton Kustia Widjaja - Javaans landschap kopen? Bied vanaf 100!
Anton Kustia Widjaja (1935) Indonesisch Javaans landschap
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Lampung - Sarong [Tapis Kaca]. LAMPUNG, SOUTH SUMATRA, Indonesia, kopen? Bied vanaf 280!
Lampung Indonesisch Sarong [Glasfilter]. LAMPUNG, ZUID-SUMATRA, Indonesië,
TechniekOverig
Afmetingen155 x 120 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 280
GA Kadir - Saïdjah en Adinda uit de Multatuli kopen? Bied vanaf 225!
GA Kadir Indonesisch Saïdjah en Adinda uit de Multatuli
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Elice Kernkamp - Keramische vaas kopen? Bied vanaf 50!
Elice Kernkamp (1948) Indonesisch Keramische vaas
Afmetingen40 x 35 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht2 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hein Laupman - kunst object kopen? Bied vanaf 60!
Hein Laupman (1912-1992) Nederlands Indonesisch kunst object
Afmetingen9 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Dirk Oeghoede - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 950!
Dirk Oeghoede (1944) Indonesisch Nederlands Titel onbekend
TechniekAcryl
Afmetingen105 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Batak - Toba Batak begrafenismasker. kopen? Bied vanaf 45!
Batak Indonesisch Toba Batak begrafenismasker.
TechniekHout
Afmetingen34 x 16 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
€ 45