| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Indonesië. Hier vindt u werken van Indonesië kunstenaars die afkomstig zijn uit Indonesië of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.
Kunst uit Indonesië staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Indonesië.
Bekijk het aanbod van Indonesië kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!
Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:
| Techniek | Acryl |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 68 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 17 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Tempera |
| Afmetingen | 63 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Tempera |
| Afmetingen | 68 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |