3. items
  5. Land

IndonesiëIndonesië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indonesisch.

Er worden 7 kunstwerken aangeboden
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen74.5 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lies Cosijn - Vooraanstaand Keramiste -Twee (2) gem. technieken "Amsterdam en (verso) Naakt kopen? Bied vanaf 36!
Lies Cosijn - Vooraanstaand Keramiste -Twee (2) gem. technieken "Amsterdam en (verso) NaaktSchilderij
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
Jaartal1957
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lies Cosijn - maakte soms ook tekeningen - Twee (2) Inkt portretten "Fietje" mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Lies Cosijn - maakte soms ook tekeningen - Twee (2) Inkt portretten "Fietje" mooi ingelijstTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sujatno Koempoel - Op de rede van Soerabaja. ( Indonesië ) kopen? Bied vanaf 190!
Sujatno Koempoel - Op de rede van Soerabaja. ( Indonesië )Schilderij
Geplaatst doorPetrus123
Afmetingen70 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eddie Hara - Mambo Kings, XI kopen? Bied vanaf 500!
Eddie Hara - Mambo Kings, XITekening / Aquarel
Geplaatst doorpoll23
Jaartal1997
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Soewardja - Straatbeeld kopen? Bied vanaf 150!
Soewardja - StraatbeeldSchilderij
Geplaatst doorFrank59
Afmetingen70 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Surio Subroto Abdullah - landschap kopen? Bied vanaf 100!
Surio Subroto Abdullah - landschapTekening / Aquarel
Geplaatst doorschakies
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst